Materiały z konferencji w stylowych opakowaniach

Konferencje, szkolenia… pandemia sprawiła, że przez długi czas organizowanie spotkań tego typu nie było dozwolone. Teraz możliwości powróciły warto zatem przypomnieć sobie, jak przygotować profesjonalne sympozjum.

Jak przygotować idealne sympozjum?

Bez względu na to, czy organizowane spotkanie odbędzie się w mniejszym gronie, czy zaprosisz na event dużą liczbę uczestników – warto zadać sobie trud i przemyśleć każdy detal. Przygotowanie takiego wydarzenia wymaga ogromnego zaangażowania i zorganizowania odpowiedniej logistyki. 

Najważniejsze z całą pewnością jest ułożenie interesującego planu, przygotowanie agendy spotkania i zaproszenia prelegentów, którzy są specjalistami w danej dziedzinie. Nie mniej istotną kwestią jest przygotowanie konferencji pod kątem technicznym. Tematyczne prezentacje i kolorowe slajdy mają zainteresować słuchaczy na tyle, by nie chcieli wychodzić z prowadzonego wykładu. Do dobrych praktyk należy obdarowanie uczestników materiałami szkoleniowymi. Broszury, kalendarze, notesy, długopisy, czy kubki z logo organizatora to przyjemna niespodzianka dla przybyłych osób.

W co zapakować gadżety prezentowe?

Aby upominek wyglądał estetycznie, ważne jest gustowne opakowanie. To właśnie eleganckie pudełko ma zachęcić odbiorcę do sprawdzenia, co znajduje się w środku. Wybierając opcję opakowania kartonowego na zamówienie masz możliwość dobrania idealnego rozmiaru oraz, co niezwykle ważne – umieszczenia logo swojej firmy na pudełku upominkowym. Praktycznym rozwiązaniem właściwego spakowania materiałów, czy upominków dla słuchaczy konferencji są stylowe pudełka dwuczęściowe.

Pudełka dwuczęściowe składane z kartonu

Ten rodzaj opakowań składa się z dwóch oddzielnych nakładających się na siebie części – dna oraz wieka pudełka. Wykonane w całości z wytrzymałej tektury z łatwością pomieści foldery ze spotkania, notes z logo firmy oraz praktyczny długopis lub cały zestaw piśmienniczy. Całość wyglądała będzie bardzo efektownie.

Pudełka dwuczęściowe składane z mikrofali

Równie często wybierany rodzaj opakowań, które służą do ofiarowania uczestnikom konferencji. Od poprzednich różni je wykorzystywany materiał bazowy. Lekka i cienka mikrofala, odporna na zgniatanie, dodatkowo oklejona eleganckim papierem z nadrukowanym logo firmy – to doskonały patent na zapakowanie eventowego upominku. Ukryty pod wiekiem kalendarz na następny rok czy notes, w którym uczestnik sympozjum zapisze najważniejsze informacje – opatrzone logo firmy organizatora – z całą pewnością ucieszy osoby biorące udział w spotkaniu.

Pudełka dwuczęściowe oklejane z tektury litej

Trwałe, solidne i wytrzymałe na uszkodzenia opakowania wykonane są z tektury litej. Sklejenie razem kilku warstw kartonu daje produkt wysokiej jakości, dlatego tak chętnie wybierane są jako pudełka, w których z powodzeniem zmieszczą się wszystkie materiały szkoleniowe z dodatkowym upominkiem w postaci praktycznego organizera oraz eleganckiego długopisu .

Opakowania z zamknięciem magnetycznym

To jeszcze bardziej ekskluzywna forma pudełka, w które organizator zapakuje praktyczne gadżety dla uczestników konferencji, a także prelegentów prowadzących spotkanie. Aby prezent wyglądał nadzwyczaj reprezentatywnie wystarczy umieścić go w stylowym opakowaniu zamykanym na magnes. Przykładem upominku, który zachwyci obdarowanego może być elegancki długopis w wygrawerowanym miejscem i datą spotkania zapakowany w gustowne pudełko zamykane na magnes.

Podsumowując, jeśli myślisz o zorganizowaniu konferencji, czy szkoleń zadbaj, by wręczane upominki zapakowane były w eleganckie pudełka. Opakowania kartonowe na zamówienie to doskonała pomoc dla realizatora spotkania. Twoi goście będą usatysfakcjonowani i z pewnością ucieszą ich tak zapakowane prezenty.