5 oryginalnych, niezapomnianych pomysłów na prezent dla przyjaciela z okazji ślubu

Co roku, wraz z nadejściem wiosny, a następnie lata i sezonu wakacyjnego, rozpoczyna się sezon weselny. Wszystko wokoło się zazielenia, kwiaty kwitną, a słońce świeci, aż chce się pobiec z radością na taneczną imprezę i bawić się do białego rana. Ale najpierw to co najważniejsze: czyli ślub i … oczywiście prezenty! Kto nie ma problemu z prezentem dla pary młodej niech poda swoje pomysły! Postanowiliśmy zgromadzić w jednym miejscu, naszym zdaniem, najlepsze, oryginalne i uniwersalne w roku 2020, pomysły na prezent ślubny dla przyjaciela lub przyjaciółki.

1. Spełnienie marzeń

Jako przyjaciele, zapewne nie ma wielu osób na świecie, które znałyby przyszłego małżonka lepiej niż my! Dlatego warto spróbować spełnić ich jakieś marzenie, skreślić coś z tak zwanej “bucket list”, w granicach realnych,m naszych możliwości. Dlatego nie musi być to od razu podróż dookoła świata. Można ją zastąpić plakatem- zdrapką z mapą świata lub globusem z pinezkami, albo… biletem lotniczym. Dla fanów motoryzacji doskonale mogą sprawdzić się wszelkie przejażdżki sportowymi lub off- roadowymi autami, ale także kursy prawa jazdy na motorze czy radzenia sobie w trudnych warunkach pogodowych. Ciekawą opcją, dla osób spragnionych ekstremalnych wrażeń, będą także skoki ze spadochronem lub na bungee, loty szybowcem czy paralotnią, a także lot balonem. A może jest coś, o czym nasz kumpel ciągle wspomina, a nie ma czasu tego zrobić?

2. Puzzle na zamówienie

Alternatywą puzzli tradycyjnych mogą być puzzle na zamówienie indywidualne. Będą one stanowić doskonały, oryginalny i niezapomniany prezent. Dzięki temu, dostarczymy naszemu przyjacielowi zarówno rozrywki na wieczory po pracy, a także dobrej zabawy w towarzystwie! Zależnie od tego, co wybierzemy na nadruk taki osiągniemy efekt. Może to być po prostu wspólne zdjęcie Młodej Pary, wykonane przez nas ukradkiem. A może nasze wspólne zdjęcie? Lub widoki ze wspólnych podróży czy imprez? Lub plansza do własnoręcznie przez nas wykonanej gry planszowej. Wszystko zależy od naszej wyobraźni!

3. Lego

Jeśli Twoi znajomi biorą w tym roku ślub, na pewno jesteś z pokolenia ludzi, którzy nie tylko znają klocki lego, ale wprost je uwielbiają. Głównie ze względu na wspomnienia z dzieciństwa. A trzeba zaznaczyć, iż klocki Lego znacząco ewoluowały w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Należą one do najbardziej rozpoznawalnych zabawek na  całym świecie. Mimo, że od powstania pierwszego zestawu minęło ponad 70 lat, ich popularność nie słabnie. Dzięki zaangażowaniu projektantów, umiejętności współpracy z inżynierami, mechanikami, twórcami filmowymi, a także ceniąc zdanie i pomysły dziecięcych budowniczych-  przedsiębiorstwo dostarcza rokrocznie nowych modeli do konstruowania. Dla starszych koneserów pojawiły się nowe edycje. Dużą popularnością cieszy się teraz Lego Ideas, które to co roku wybiera nowe projekty, spośród tysięcy  nadesłanych zgłoszeń i komercjalizuje je do użytku publicznego. Stąd też pojawiły się do złożenia takie modele jak Apollo Saturn V, plan filmowy kultowego serialu Friends czy najnowszy fortepian, służący zarówno do grania, jak i do ozdoby! Wśród pozostałych klocków, wartych uwagi mamy Lego Creator, gdzie znajdziemy popularne, kultowe modele aut do złożenia lub wiele zestawów z motywami ze znanych filmów, jak np. Harry potter, Star Wars czy Avengers. Dla amatorów inżynierii, poszerzył się wybór Lego technics, gdzie możemy składać wszelkiego rodzaju pojazdy, od dźwigu, po pragnienie większości chłopców: sportowe Porshe 911 , czy wywrotkę lub spycharkę.

4. Prezenty dla par

Tu wybór jest również szeroki, warto rozejrzeć się za czymś niekonwencjonalnym, spersonalizowanym jak na przykład: dwa leżaki na balkon lub do ogrodu, masaż dla par, poduszki lub koszulki ze śmiesznymi napisami, wszelkiego rodzaju sprzęt wyposażenia domowego, ze specjalnymi dedykacjami dla Męża i Żony. Fajnym wzbogaceniem może być także podarowanie wspólnego wyjazdu na weekend, bilety do teatru lub na koncert czy też wszelkiego rodzaju aktywności ruchowe, których nie wykonuje się na co dzień 🙂

5. Gra planszowa

Coś ciekawego na wspólne spędzanie czasu dla Młodej Pary na popołudnia po pracy i weekendy. Rynek oferuje wiele fajnych gier, w tym “Gierki małżeńskie” z ilustracjami Andrzeja Mleczki, które są specjalnie dedykowane dla par. Ciekawą alternatywą, z pewnością może okazać się także spersonalizowana gra naszego autorstwa, jeśli wystarczająco dobrze znamy Młodą parę.